امیر توکلیان:
روس‌ها در حال اعمال سلیقه خود در قوانین و مقررات کشتی دنیا هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۷
 
 
امیر توکلیان
 
مربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان گفت: تغییرات جدید اعمال شده در قوانین کشتی دنیا اوضاع این ورزش را پیچیده‌تر کرده و باعث می‌شود تا مردم و تماشاگران هر روز از کشتی فاصله بگیرند.
به گزارش ستاره ها به نقل از  خبرگزاری تسنیم ؛  امیر توکلیان اظهار داشت: اتحادیه جهانی کشتی به تازگی تغییراتی در قوانین و مقررات کشتی دنیا اعمال کرده است و رنکینگ سیستم از جمله این قوانین می‌باشد.
وی ادامه داد: با توجه به قانون رنکینگ سیستم عملکرد کشتی‌گیران ایران برای رقابت‌های جهانی سال 2017 میلادی در فرانسه در مسابقات المپیک 2016، جهانی اوزان غیر المپیکی و قاره‌ای با امتیازاتی جداگانه مد نظر قرار می‌گیرد.
دارنده مدال نقره جهان تصریح کرد: ما باید در مسابقات قهرمانی آسیا در هندوستان ترکیب خود را بر اساس این سیستم اعلام کنیم و از سوی دیگر رقابت مهمی همچون بازی‌های کشور‌های اسلامی در آذربایجان در برنامه داریم و باید در هر مسابقه حضور خوبی داشته باشیم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: روس‌ها در حال اعمال سلیقه خود در قوانین و مقررات کشتی دنیا هستند و این در نهایت به ضرر ورزش ما است و باعث می‌شود تا مردم و تماشاگران هر روز از کشتی فاصله بگیرند و کشتی تماشاگران خود را بیش از این از دست بدهد.
14
کد مطلب: 100592