احتمال غیبت بیل در بازی برگشت رئال مادرید برابر بایرن مونیخ قوت گرفت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰
 
گرت بیل
 
گرت بیل
 
یک نشریه مادرید از افزایش احتمال عدم حضور بال ولزی کهکشانی‌ها در بازی برگشت‌شان برابر باواریایی‌ها در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خبر داد.
به گزارش ستاره ها به نقل از  خبرگزاری تسنیم ، نشریه مارکا نوشته که مصدومیت عضلانی گرث بیل از ناحیه ساق پا، او را از به احتمال قریب به یقین از حضور در بازی سه‌شنبه این هفته میان رئال مادرید و بایرن مونیخ در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باز خواهد داشت.
این نشریه نوشته است که این مصدومیت نه تنها بیل را به احتمال فراوان از حضور در مصاف با باواریایی‌ها در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو محروم خواهد کرد بلکه حضورش در ال‌کلاسیکوی هفته آینده نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.
از قرار معلوم زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید قصد ندارد که سلامت ستاره ولزی‌اش را به مخاطره بیندازد و به همین دلیل باید انتظار غیبت او را در بازی چهارشنبه شب و بازی کردن مارکو آسنسیو، لوکاس واسکز یا ایسکو را به جای او داشت که با توجه به درخشش ایسکو در بازی شب گذشته (شنبه) برابر خیخون - دیداری که در آن 2 گل از 3 گل منجر به پیروزی کهکشانی‌ها را به ثمر رساند - شانس او بیشتر است.
14
کد مطلب: 100559