میلاد عباسی گفت:
فیلم کوتاه «ماما» را می‌سازم/ ۲۵ دقیقه جنگ انسان با خودش
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۵
 
فیلم کوتاه «ماما»
 
فیلم کوتاه «ماما»
 
میلاد عباسی کارگردان عرصه فیلم کوتاه از ساخت فیلم کوتاهی با عنوان «ماما» درباره جنگ انسان با خودش گفت.
به گزارش ستاره ها به نقل از مهر؛ میلاد عباسی کارگردان عرصه فیلم کوتاه درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه ای با عنوان «ماما» هستم اما به دلیل مشکل پیدا کردن تهیه کننده هنوز نمی دانیم چه زمان شروع به ساخت این اثر می کنیم.
وی افزود: «ماما» درباره داستان مرد تنهایی است که در یک جنگل زندگی می کند و برای اینکه گرگ ها اهالی منطقه را نکشند گوزن ها را می کشد. در واقع این فیلم کوتاه ۲۵ دقیقه ای درباره جنگ شخصی انسان با خودش است و فضای غریب و تنهایی پرهیاهوی انسان ها را به تصویر می کشد.
این کارگردان عنوان کرد: این فیلم لامکان و زمان است و ما در پی این هستیم که بتوانیم آن حسی را که مدنظرمان است به مخاطب منتقل کنیم، این را هم باید عنوان کنم که در صورت مهیا شدن شرایط تولید، «ماما» را در آینالو واقع در تبریز فیلمبرداری می کنیم البته من چند مکان دیگر هم به همین منظور دیده ام اما متوجه شدم که بهترین مکان برای ضبط این فیلم کوتاه منطقه آینالو است.
عباسی در پایان بیان کرد: پیدا کردن تهیه کننده این روزها به مشکل بزرگی برای فیلمسازان فیلم کوتاه تبدیل شده است به همین دلیل ما در این فاصله ای که مشغول مذاکره با تهیه کنندگان هستیم به بازنویسی فیلمنامه «ماما» می پردازیم.
14
کد مطلب: 100464