ارمنستان، قزاقستان، بوسنی، آلبانی و... در فهرست فدراسیون
تیم ملی در انتظار پاسخ کشورهای آسیایی و اروپایی/ برگزاری اردو منوط به بازی دوستانه شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۵
 
 
تیم ملی فوتبال ایران
 
فدراسیون فوتبال ایران به منظور تدارک دو بازی دوستانه برای تیم ملی چندین پیشنهاد را به کشورهای آسیایی و اروپایی مختلف ارائه کرده است.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران که در نوروز ۹۶ توانست در دو دیدار مهم و سرنوشت‌ساز مقابل چین و قطر به پیروزی برسد، این شانس را دارد که با پیروزی مقابل ازبکستان در ۲۲ خرداد و در فاصله دو ماه مانده به پایان رقابت‌های انتخابی جام جهانی روسیه به این مسابقه‌ها صعود کند. فدراسیون فوتبال ایران و کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی برای تحقق این موضوع به دنبال برنامه‌ریزی مناسبی هستند تا ملی‌پوشان ایران با بهترین آمادگی مقابل ازبک‌ها قرار بگیرند.
از همین رو کارلوس کی‌روش درخواست دو دیدار دوستانه و برگزاری اردوی خارجی را به فدراسیون فوتبال ایران داده است.
بعد از اتمام لیگ برتر، بازیکنان شاغل در این مسابقه‌ها در اختیار کادر فنی تیم ملی هستند و فدراسیون فوتبال در نظر دارد در بازه زمانی ۶ خرداد تا ۱۸ خرداد دو بازی دوستانه را انجام دهد. به همین منظور فدراسیون فوتبال درخواست بازی دوستانه را به کشورهای مختلفی از جمله قزاقستان، ارمنستان، آلبانی، بوسنی و هرزگوین، اردن، عمان و چند کشور آسیایی و اروپایی دیگر ارائه کرده و تاکنون اردن با پیشنهاد ایران مخالفت کرده است.
در صورتی که هر کدام از این کشورها با پیشنهاد بازی دوستانه ایران موافقت کنند ملی‌پوشان اردویی را در آن کشور برگزار خواهند کرد. پیش از این شنیده می‌شد تیم ملی اردویی در ارم
14
کد مطلب: 100286