کودکانی که زیبایی آنها شهرت جهانی دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۲
 
در این جا با بچه‌هایی آشنا شوید که زیبایی آن‌ها شهرت جهانی پیدا کرده است.
 زیبایی موضوعی جنجالی و چالش بر انگیز است که در هر نقطه از دنیا استاندارد‌های متفاوتی برای آن در نظر می‌گیرند. اما تمام این استاندارد‌ها زمانی که بحث زیبایی کودکان به میان می‌آید دیگر اهمیت چندانی ندارند. در این جا با بچه‌هایی آشنا شوید که زیبایی آن‌ها شهرت جهانی پیدا کرده است.
منبع: فرادید
Anastasia Knyazeva، روسیه - اخیرا رسانه‌های بریتانیایی این دختر ۶ ساله را زیباترین دختر دنیا معرفی کرده است. او هم کنون مدل برند‌های معروف بچگانه شده است.
Anna Pavaga، روسیه - آنا مثل خیلی از دختر‌های هم سن و سال خودش رقص باله کار می‌کند و آرزویش این است که یک بالرین حرفه‌ای شود. از آنا از ۳ سالگی برای تبلیغ لباس، اسباب بازی و محصولات ورزشی استفاده می‌شود.
Lauren Lunde، کره جنوبی - لارن یک دختر زیبای دورگه از مادر کره‌ای و پدر کانادایی است که هم اکنون با برند‌های معروف بچه گانه کار می‌کند.
William Franklyn-Miller، استرالیا - این پسر چشم آبی استرالیایی زیباترین و خوش تیپ‌ترین پسر در اینستاگرام شناخته شده است.
jordyn reinle، آمریکا - جوردین در حال برداشتن اولین گام‌ها در دنیای مد است و با برند‌های معروفی همکاری می‌کند.
Laneya Grace، آمریکا - لانیا رگه‌های اسپانیایی آمریکایی دارد که مادرش از ۳ سالگی او را وارد نمایندگی مدلینگ کرده است.
کولین و کمرون اسکات، آمریکا - کولین و کمرون دوقلو هستند و با یکی از نمایندگی‌های مدلینگ همکاری می‌کنند.
Tallia Burk، آمریکا - تالیا قبل از آناستازیا در رسانه‌ها زیباترین دختر دنیا معرفی شده است.
مگان و مورگان، آمریکا - اسم این دو دوقلوی زیبا در فضای مجازی زبانزد همه شد. به عقیده خیلی‌ها این دو خواهر شباهت زیادی به خواننده معروف ریحانا دارند. چشم‌های مورگان هر کدام رنگ‌های متفاوتی دارند.
14
کد مطلب: 121027