سارق خشن در پایتخت دستگیر شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
 
رئیس پلیس پایتخت گفت: در طرح ضربتی پلیس 110 سارق خشن، زورگیر که در قالب 33 باند سرقت فعالیت می‌کردند، دستگیر شدند.
به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه طرح دستگیری سارقان و مالخران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای طرح ضربتی پلیس تعداد 33 باند قاچاق کالا و سرقت منهدم شدند و در همین راستا بیش از 110 سارق دستگیر شدند.
وی در ادامه افزود: در قالب این طرح تمام پلیس‌های زیرمجموعه نیروی انتظامی به صورت تخصصی برای شناسایی و دستگیری سارقان فعالیت داشتند.
110 سارق خشن در پایتخت دستگیر شدند +تصاویر
سردار رحیمی با بیان اینکه 28 باند از این 33 باند سرقت‌های مهم و خشن داشته‌اند،تصریح کرد:در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شدکسانی که دستگیر شدند سابقه جرم و دستگیری داشتند.
110 سارق خشن در پایتخت دستگیر شدند +تصاویر
وی بیان کرد: یک باند چهار نفره سرقت و قاچاق موتور سیلکت در یکی از نقاط شهر اقدام به اوراق موتورها می‌کردند و موتورسیکلت‌های نو تولید می‌ کردند که درنهایت باند چهار نفره پس از شناسایی متلاشی شد
کشف 7 میلیارد کالای قاچاق
وی در ادامه گفت: 5 باند قاچاق کالا از جمله لباس و کفش شناسایی و منهدم شدند که ارزش تقریبی کالاهای مکشوفه قاچاق 7 میلیارد تومان برآورد شده است.
وی از دستگیری ۱۵ تن از متهمان فراری خبر داد وگفت: این طرح با قدرت ادامه دارد. فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه پایتخت محل امنی برای جولان مجرمان نیست، افزود: پلیس با تمام توان و ظرفیت خود و با اقتدار و قدرت خود با مجرمان برخورد خواهد کرد و اجازه نمی‌دهیم مخلان جامعه در شهر جولان دهند.
سردار رحیمی بیان کرد: بیشترین جرم در شمال تهران اتفاق می‌افتد اما لازم می‌دانم به این نکته اشاره کنم که مجرمان از هر فرصتی برای دستبرد و سرقت استفاده می‌کنند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان گفت: بیشتر خفت‌گیری‌ها از سوی معتادان صورت می‌گیرد و باید مسئولان تصمیم جدی را در این حوزه بگیرند.
14
کد مطلب: 116208