این کشورها، زیباترین زنان ارتشی را دارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۱
 
در برخی از کشورها خانم ها وارد ارتش می شوند و نقش های مهمی را از جمله کماندو، سرباز یا جنگنده، به عهده می گیرند. سابقه حضور زنان در ارتش به 400 سال قبل باز می گردد، یعنی درست در جنگ های جهانی اول و دوم.
به گزارش ستاره ها به نقل از برترین ها: امروزه زنان پابه پای مردان در زمینه های مختلف فعالیت می کنند. آنها نه تنها فعال بلکه بسیار دقیق، منظم و آینده نگرند. در برخی از کشورها خانم ها وارد ارتش می شوند و نقش های مهمی را از جمله کماندو، سرباز یا جنگنده، به عهده می گیرند. سابقه حضور زنان در ارتش به 400 سال قبل باز می گردد، یعنی درست در جنگ های جهانی اول و دوم. اما آیا می دانید که زیباترین زنان جهان در ارتش کدام کشورها فعالیت دارند.
 
اگر می خواهید با جذاب ترین ارتش زنان آشنا شوید، با ما همراه باشید. در این لیست رومانیایی‌ها در صدر آن به عنوان زیباترین زنان نظامی دنیا معرفی شده‌اند.
 
 
 
آمریکا
 
 
آمریکا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان است که یکی از قدرتمندترین ارتش های جهان را با حضور زیباترین زنان دارد. از سال 1948 تاکنون زنان در جنگ ها حضور دارند اما قبل از آن به عنوان پرستار، تدارکات لباس های سربازان و کمک به جنگنده ها فعالیت می کردند. در سال 2012 تنها 14 درصد از زنان در ارتش آمریکا فعال بودند اما حال 165000 زن در لیست نیروهای ارتش و بیش از 35000 در کارهای دفترداری ارتش فعالیت دارند.
 
کشورهایی که زیباترین زنان ارتشی را دارند 
 
 
 
 جمهوری چک
 
 
ارتش جمهوری چک زیباترین زنان نظامی را دارد. در گذشته، حکومت چک حضور زنان را در نیروهای نظامی ممنوع اعلام کرده بود اما پس از جنگ جهانی دوم آنها این اجازه را کسب کردند. در طول جنگ جهانی دوم زنان به عنوان اپراتور تلفن، خدمه اسحله و پرستار بیمارستان ها در کنار نیروی هوایی زنان بریتانیا فعالیت داشتند.
 
 کشورهایی که زیباترین زنان ارتشی را دارند
 
 
 
لهستان
 
 
لهستان هم یکی از کشورهایی است که زیباترین زنان جهان را دارد که ارتش آن نیز از این قائده مستثنی نمی باشد. در حال حاضر 2500 زن در نیروی هوایی، دریایی و نیروهای ویژه ارتش این کشور مشغول به خدمت هستند و دولت لهستان حقوق یکسانی را برای آنها، درست مانند مردان، قائل شده است. طبق تحقیقی که در سال 2007 انجام شد، 800 زن در ارتش لهستان کار می کنند که 471 از آنها افسر، 308 افسر درجه دار و 21 نفر دیگر رتبه های دیگر دارند. آنها در لباس های نظامی هم مانند روزهای عادی زندگی شان زیبا و چشمگیرند.
 
 کشورهایی که زیباترین زنان ارتشی را دارند
 
 
 
بریتانیا
 
 
یکی از جذاب ترین ارتش های جهان، ارتش بریتانیاست، بدین دلیل که زنان از سال 1990 تا به حال در ارتش این کشور حضور دارند. اگر چه آنها در جنگ ها نقشی ندارند اما اخیرا دولت در حال اقدامی است تا وظایفی را در طول جنگ به آنها بسپارد.
 
 کشورهایی که زیباترین زنان ارتشی را دارند
 
 
 
پاکستان
 
 
در لیست جذاب ترین زنان نظامی، نام کشور پاکستان نیز قرار دارد. در واقع پاکستان اولین کشور مسلمان است که زنان نه تنها در ارتش بلکه در جنگ ها نیز حضور دارند. از سال 1947 به بعد بود که زنان پاکستانی وظایفی را در نیروهای نظامی از آن خود کردند.
 
 کشورهایی که زیباترین زنان ارتشی را دارند
 
 
 
یونان
 
 
نیروی نظامی یونان نیز یکی از نیروهای معروف در جهان است که زنان زیبایی را در خود جای داده است. این زنان نه فقط به خاطر زیبایی، بلکه به دلیل دانش ادبیات شان نیز جذابیت دارند. اخیرا پسران بالای 18 سال باید به طور اجباری به مدت 9 ماه در نظام یونان خدمت کنند اما حضور زنان در این امر اختیاری است.
 
 این کشورها، زیباترین زنان ارتشی را دارند
 
 
 
روسیه
 
 
زنان روسی در همه جای دنیا به زیبایی شهرت دارند اما این حقیقت مانع از ورود آن‌ها به ارتش نشد. البته نه تنها زیبایی بلکه ارتش نظامی زنان روسیه نقش مهمی را در ارتش آن کشور به خصوص در جنگ جهانی دوم به عهده داشته اند. به عنوان مثال در جنگ کبیر میهنی آنها به بهترین شکل ممکن عمل کردند. علاوه بر آن، روسیه یکی از قوی ترین و بزرگ ترین نیروهای نظامی جهان را دارد.
 
کشورهایی که زیباترین زنان ارتشی را دارند
 
 
 
 رومانی

اگر چه  قدرت نظامی زنان رومانیایی در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار ضعیف است اما آنها از نظر زیبایی در صد جدول قرار دارند. آنها نه تنها زیبا بلکه بسیار هم سخت کوش و توانمندند به طوری که نقش مهمی را در نیروی هوایی رومانیایی در جنگ جهانی دوم ایفا کردند. امروزه نیز آنها در نیروی دریایی، هوایی و زمینی این کشور فعالیت دارند.
 
این کشورها، زیباترین زنان ارتشی را دارند
14
کد مطلب: 102743